Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania w tym na zapisywanie plików cookies według ustawień swojej przeglądarki..

Moje Projekty

Zajmuję się obsługą informatyczną - projektowanie stron internetowych, naprawa komputerów, usługi dostępu do internetu, tworzenie oprogramowania, konfiguracja sieci i serwerów, linux, windows...

Komputery, internet, strony internetowe, pozycjonowanie..

Naprawiam komputery i zapewniam usługi dostępu do internetu . Pomagam w zakupach odpowiedniego sprzętu. Wykonuję naprawy sprzętu komputerowego jak również modernizacje starych komputerów oraz konfiguracje / instalację systemów windows , linux i innego oprogramowania .

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na usługi dostępu do internetu bezprzewodowego potrafię go zainstalować i skonfigurować tam gdzie nie ma możliwości zainstalowania go drogą kablową ( Mońki, Goniądz, Osowiec i okolice ) .

Projektowaniem i pozycjonowaniem stron internetowych zajmuję się od około 10 lat, praca z coraz to bardziej skomplikowanymi projektami pozwoliła mi stworzyć kilka wysokiej jakości witryn ..

Filmy online
Filmy online
Strona z najlepszymi filmami..
Okazje cenowe<br>zakupy
Okazje cenowe
zakupy
Towary w najlepszych cenach..
Darmowe gry
Darmowe gry
Przebojowe gry wszechczasów..
Mmo online
Mmo online
Tylko dobre gry mmo online..
Podlasie<br>Mońki
Podlasie
Mońki
Malownicze okolice podlasia..
Katalog stron
Katalog stron
Dobry blog i zarazem katalog stron..